Hoofdsponsor SV URK

2e Hoofdsponsor SV URK

Opnieuw thuisoverwinning Urk

Een degelijk spelend Urk heeft opnieuw een overwinning behaald in een thuiswedstrijd. Voor de derde achtereenvolgende keer werd in 2020 op eigen veld gewonnen. Na Swift en SDC Putten werd nu Berkum verslagen.

Urk kwam in de eerste helft op voorsprong door een vrije trap van William de Boer (zijn 99e officiele doelpunt voor SV Urk), waarbij de doelman van Berkum er niet goed uit zag. De bezoekers kwamen wel een aantal keren gevaarlijk door, maar zagen alle goede bedoelingen stranden op de Urker verdediging die weer stond als een huis.
Na rust gebeurde er aanvankelijk weinig tot twintig minuten voor tijd. Een aanval van Urk werd door Lucas Schraal voor het doel gekopt, waarna een verdediger van Berkum de bal ongelukkig achter de eigen doelman werkte. De wedstrijd was daarmee gespeeld, en kon Urk weer drie punten bijschrijven.

Deel dit bericht

WhatsApp
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Print

Deprecated: stripos(): Passing null to parameter #1 ($haystack) of type string is deprecated in /www/svurk_729/public/wp-includes/functions.wp-scripts.php on line 133