Oud SVU-vrijwilliger Lub Kramer overleden

Vrijdag 8 mei bereikte SV Urk het droeve bericht dat haar oud-vrijwilliger Lub Kramer in alle stilte in zijn woning 1n het oude dorp was overleden. Hij werd slechts 66 jaar.

Lub heeft in het verleden enkele teams bij SV Urk getraind en hij was altijd vaste supporter bij uit- en thuiswedstrijden van Urk 1. Daarna is Lub actief geweest als materiaalman bij Urk 1. Hij begon aan die functie tijdens het seizoen 2005-2006 onder toenmalig trainer René Bakhuis. Na afloop van het seizoen 2016-2017 gaf hij aan na 12 jaar te stoppen als materiaalman bij het eerste elftal van onze club.

Wij wensen de achterblijvende familie veel sterkte toe.

Bericht info

Deel dit bericht

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Share on print
Print

Kies een van je opgeslagen teams

[user_favorites]