Hoofdsponsor SV URK

2e Hoofdsponsor SV URK

Randy Jelies nieuwe hoofdtrainer SV Urk O23

Met ingang van seizoen 2022-2023 is Randy Jelies de nieuwe hoofdtrainer van O23. 

Randy is inmiddels een aantal jaren jeugdtrainer binnen SV Urk en heeft daar zijn TC 3 diploma behaald. Hij is ambitieus, wil zich verder ontwikkelen als trainer en heeft een uitstekende visie op talentontwikkeling. Dat komt nu samen in een kans om via O23 de stap richting het seniorenvoetbal te zetten. Daarnaast neemt hij zowel als voetballer en als trainer ervaring ‘van buiten’ mee. 
Als Technische Commissie zijn we blij met deze aanstelling uit eigen gelederen en wensen Randy daarbij veel succes. Hoe de rest van de staf en begeleiding eruit gaat zien, wordt de komende maanden duidelijk.

Deel dit bericht

WhatsApp
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Print

Deprecated: stripos(): Passing null to parameter #1 ($haystack) of type string is deprecated in /www/svurk_729/public/wp-includes/functions.wp-scripts.php on line 133