Hoofdsponsor SV URK

2e Hoofdsponsor SV URK

Reünie elftal Jan Liefting

Ruim dertig spelers en stafleden uit de tijd dat Jan Liefting uit Kampen trainer was van SV Urk, waren zaterdag bij elkaar gekomen in de BCU-ruimte van SV Urk. Onder het genot van een hapje en een drankje was er ruimschoots de tijd om herinneringen op te halen en passeerde de ene na de andere anekdote uit die tijd (1982-1988) de revue. Er werd dan ook heel wat afgelachen door de aanwezigen. Echt genieten van de wedstrijd tussen Urk en Harkemase Boys deden de reünisten niet, maar dat werd na afloop van de wedstrijd ruimschoots goedgemaakt tijdens de nababbel met de sponsoren en de spelers van SV Urk. Een prachtig initiatief dat volgens iedereen die aanwezig was tijdens de reünie, in de toekomst zeker een vervolg moet krijgen.

Deel dit bericht

WhatsApp
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Print

Deprecated: stripos(): Passing null to parameter #1 ($haystack) of type string is deprecated in /www/svurk_729/public/wp-includes/functions.wp-scripts.php on line 133