Richard Strijker blijft bij SV Urk

SV Urk en Richard Strijker blijken een goede match. Richard voelt zich thuis op Urk. “Een prachtige club, met vooral prachtige mensen”, aldus Richard. Hij vervolgt: “en ik wil nog een keer een prijs pakken hier”!

SV Urk is blij met Richard. Eén van de betere keepers in de hoofdklasse, een winnaar en iemand die altijd scherp traint. Op dit moment is Richard bezig aan zijn vierde seizoen op Urk. Daar komt dus in ieder geval nog een vijfde seizoen bij. Als bestuur en TC zijn we hier content mee.
Mooie bijkomstigheid is dat we ook zijn vader nog wat langer als gewaardeerde supporter langs de lijn zullen zien. Prachtig!

Bericht info

Deel dit bericht

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Share on print
Print

Kies een van je opgeslagen teams

Geen favorieten