Hoofdsponsor SV URK

2e Hoofdsponsor SV URK

Richard Strijker blijft bij SV Urk

SV Urk en Richard Strijker blijken een goede match. Richard voelt zich thuis op Urk. “Een prachtige club, met vooral prachtige mensen”, aldus Richard. Hij vervolgt: “en ik wil nog een keer een prijs pakken hier”!

SV Urk is blij met Richard. Eén van de betere keepers in de hoofdklasse, een winnaar en iemand die altijd scherp traint. Op dit moment is Richard bezig aan zijn vierde seizoen op Urk. Daar komt dus in ieder geval nog een vijfde seizoen bij. Als bestuur en TC zijn we hier content mee.
Mooie bijkomstigheid is dat we ook zijn vader nog wat langer als gewaardeerde supporter langs de lijn zullen zien. Prachtig!

Deel dit bericht

WhatsApp
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Print

Deprecated: stripos(): Passing null to parameter #1 ($haystack) of type string is deprecated in /www/svurk_729/public/wp-includes/functions.wp-scripts.php on line 133