Robin Gort hangt ‘keepershandschoenen’ aan de wilgen

Robin Gort stopt ermee. De goalie heeft laten weten dat zijn werk en gezinssituatie ervoor zorgt dat hij niet voor de volle honderd procent voor het voetbal kan gaan. Hij wil er volledig voor gezin zijn. Een volwassen keuze, die we als club respecteren. Ook voor hem een abrupt eind in deze corona-crisis. Op een later tijdstip wordt nog op passende wijze afscheid genomen.

Robin heeft twee periodes bij Urk 1 gekend. Vooral zijn tweede periode kwam hij sterk terug. Een aantal vervelende blessures hielden hem echter een aantal keren aan de kant. Robin maakte zijn debuut in de hoofdmacht van SV Urk in het jaar 2009 bij een oefenwedstrijd tegen Flevoboys. Urk won deze wedstrijd met 2-1. Robin kwam in competitieverband niet in actie voor Urk 1, maar speelde wel 2 bekerwedstrijden en 8 oefenwedstrijden.

Als Technische Commissie bedanken we Robin voor zijn inzet voor onze vereniging en Urk 1 in het bijzonder. We wensen hem veel succes en gezondheid voor de toekomst toe.

Bericht info

Deel dit bericht

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Share on print
Print

Kies een van je opgeslagen teams

Geen favorieten