Hoofdsponsor SV URK

2e Hoofdsponsor SV URK

Schoonmaakploeg op volle sterkte

“Donderdagavond schoonmaakavond” het is in de loop der tijd een vaste gewoonte geworden om donderdagavond de oude kleedkamers onder de tribune op sportpark De Vormt van top tot teen te soppen en te reinigen.

Geen overbodige luxe want dagelijks wordt er volop gebruik gemaakt van douches, kleedruimtes, verzorgingskamer en de ontvangstruimte van de dienstdoende terreinbeheerder. Vanavond waren de goedwillende ouders van JO13-6 aan de beurt.

En dat deze groep compleet aanwezig was, kon je goed zien aan de gelaatsuitdrukking van coördinator Jannie de Jong. Zij glunderde terecht, temeer omdat het ook wel voorkomt dat ouders van een ploeg het volledig laten afweten.

Deel dit bericht

WhatsApp
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Print

Deprecated: stripos(): Passing null to parameter #1 ($haystack) of type string is deprecated in /www/svurk_729/public/wp-includes/functions.wp-scripts.php on line 133