Hoofdsponsor SV URK

2e Hoofdsponsor SV URK

Seniorencommissie krijgt nieuw elan

Met inmiddels 15 seniorenteams bij SV Urk is het noodzakelijk dat het seniorenvoetbal weer een professionele seniorencommissie krijgt. Een commissie die het beleid binnen het seniorenvoetbal bewaakt en de belangen van alle seniorenteams behartigt. Met Johan Post als nieuwe voorzitter en aanjager van deze commissie gaat dit gebeuren. Samen met Kees Verhagen, Klaas de Vries en Hendrik Bakker gaat de commissie met nieuw en fris elan aan de slag.
De seniorencommissie is er voor alle seniorenteams, zowel mannen (13 teams) als dames (2 teams). 
De commissie maakt binnenkort een ronde langs de velden om te inventariseren welke behoeftes er zijn binnen de senioren. Het binden en boeien van onze seniorenteams is één van de belangrijkste speerpunten. 

Deel dit bericht

WhatsApp
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Print

Deprecated: stripos(): Passing null to parameter #1 ($haystack) of type string is deprecated in /www/svurk_729/public/wp-includes/functions.wp-scripts.php on line 133