Sportpark De Vormt is ‘corona-proof’

Werkelijk niets is er ongemoeid gelaten’. Vandaag is bij SV Urk de start gemaakt voor trainingen en voetbalactiviteiten voor de jeugd van 12 jaar en jonger. Voor de Accommodatiecommissie en de Jeugdcommissie was er alles aan gelegen om dit project goed te organiseren, wetende dat er vanaf vandaag 29 april 2020 ruim 600 kinderen staan te trappelen om het veld te betreden.

Kortom, een optimale samenwerking tussen commissies, Gemeente Urk en hoofd jeugdopleidingen Reinier Romkes, die de binding binnen de club alleen maar doet versterken. Tevens dient deze ronde als proef voor de andere leeftijdsgroepen, die ongetwijfeld de komende weken aan de beurt komen.

Complimenten namens bestuur SV Urk.

Bericht info

Deel dit bericht

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Share on print
Print

Kies een van je opgeslagen teams

[user_favorites]