Hoofdsponsor SV URK

2e Hoofdsponsor SV URK

Sri Lankaans talent bezorgt Urk de punten

Na de goede overwinning van vorige week moest het aller Urk 2 van de Puck vandaag aantreden tegen Harkemase boys.

Urk 2 begon wederom sterk aan de wedstrijd en wisten de bal goed rond te spelen. Dit werd beloond met een goal. Jurian van Slooten werd in de diepte gestuurd door een slimme steekpass van zijn broertje Johan van Slooten. Jurian kon de bal voorgeven en deze werd binnengelopen door het Sri Lankaanse talent Hārm Bōēr die net was overkomen vliegen vanuit het verre buitenland. Dit talent mocht even later ook de 2-0 op zijn naam zetten. Een fabuleus schot vanaf 20 meter verdween in de linker onderhoek. De 2e helft ging het niveau omlaag maar Urk wist het hoofd koel te houden. De 3 punten zijn binnen en de trein dendert door.

Volgende week staat aartsrivaal Flevoboys op het programma. Allen van harte welkom op Sportpark de vormt om 12.00 uur op veld 1.

Deel dit bericht

WhatsApp
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Print

Deprecated: stripos(): Passing null to parameter #1 ($haystack) of type string is deprecated in /www/svurk_729/public/wp-includes/functions.wp-scripts.php on line 133