Hoofdsponsor SV URK

2e Hoofdsponsor SV URK

Start Bouwstenenactie voor nieuwe clubhuis

SV Urk bouwt door aan de toekomst. Met meer dan 1700 leden is het de grootste vereniging van Urk en dat aantal groeit nog steeds. Om een bloeiende plek te kunnen zijn én blijven voor zoveel jeugd investeert de vereniging in een prachtig nieuw clubgebouw. Met alle ruimte voor jong én oud! Vele vrijwilligers, leden en sponsoren hebben zich de afgelopen jaren ingezet om de bouw financieel mogelijk te maken. Om het laatste stuk van de bouwbegroting te dichten staan er nog twee grote acties op stapel: een grote kavelveiling op woensdag 8 mei in De Koningshof en een bouwstenenactie, uitgevoerd door alle leden. Spelers en oud-spelers van Urk 1 geven letterlijk beeld aan de toekomst in deze video. Want we bouwen, samen, voor de toekomst van onze club!

Deel dit bericht

WhatsApp
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Print

Deprecated: stripos(): Passing null to parameter #1 ($haystack) of type string is deprecated in /www/svurk_729/public/wp-includes/functions.wp-scripts.php on line 133