Hoofdsponsor SV URK

2e Hoofdsponsor SV URK

‘Super vuul sin’

Onderweg naar sportpark De Vormt haalde ik al fietsend een jochie in voetbalkleding in en een sporttas op de rug. Hij was onderweg naar het Ambassadors Football Camp (AFC), dat jaarlijks terugkeert op de velden van Sportvereniging Urk. Jacob (van de Vreede) was zijn naam en hij was dol enthousiast, dat straalde hij aan alle kanten uit. Vandaag begint voor hem namelijk dit sportieve vierdaagse evenement, waarin voetbal de spil is waaromheen normen en waarden en respect voor elkaar centraal staan.

Ik vroeg hem of hij de voetbalschool wel leuk vond. Ik heb er ‘Super vuul sin’ in, vertelde hij vol overgave. “M’n twie moas en m’n neevien doen ok mie“. Hij was de eerste, die zich had aangemeld en elke week vroeg hij aan zijn moeder of het al zover was, zo vertelde hij enthousiast. Schitterend om dit aan te horen en nu was het moment daar voor hem en vele anderen. Bijna 140 kinderen trotseren de warmte en kwamen met hun ouder(s) naar De Vormt om ze te laten inschrijven voor AFC. Later meer hierover. (JJH)

Deel dit bericht

WhatsApp
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Print