Hoofdsponsor SV URK

2e Hoofdsponsor SV URK

SV Urk 023 wint toernooi HHC Hardenberg

Na twee weken voorbereiding en een nuttige eerste oefenwedstrijd tegen Batavia’90 2 (0-6 winst) wist Urk 023 afgelopen zaterdag in Hardenberg een eerste ‘onofficiĆ«le’ prijs te pakken. Het toernooi georganiseerd door HHC Hardenberg op een snikheet sportpark De Boshoek werd een prooi voor dit nieuwe beloften team van Urk.

Met ingang van het seizoen 2020-2021 neemt SV Urk met een eigen 023-team deel aan de nieuwe 023-topcompetitie van de KNVB. SV Urk is ingedeeld in divisie 2.

A.s. zaterdag speelt het beloften elftal van SVU op Urk een oefenwedstrijd tegen IJsselmeervogels 023. Dit team speelt komend seizoen ook in de nieuwe topcompetitie van de KNVB en komt uit in divisie 1. De wedstrijd begint om 11:00 uur.

Deel dit bericht

WhatsApp
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Print

Deprecated: stripos(): Passing null to parameter #1 ($haystack) of type string is deprecated in /www/svurk_729/public/wp-includes/functions.wp-scripts.php on line 133