SV Urk 023 wint toernooi HHC Hardenberg

Na twee weken voorbereiding en een nuttige eerste oefenwedstrijd tegen Batavia’90 2 (0-6 winst) wist Urk 023 afgelopen zaterdag in Hardenberg een eerste ‘onofficiële’ prijs te pakken. Het toernooi georganiseerd door HHC Hardenberg op een snikheet sportpark De Boshoek werd een prooi voor dit nieuwe beloften team van Urk.

Met ingang van het seizoen 2020-2021 neemt SV Urk met een eigen 023-team deel aan de nieuwe 023-topcompetitie van de KNVB. SV Urk is ingedeeld in divisie 2.

A.s. zaterdag speelt het beloften elftal van SVU op Urk een oefenwedstrijd tegen IJsselmeervogels 023. Dit team speelt komend seizoen ook in de nieuwe topcompetitie van de KNVB en komt uit in divisie 1. De wedstrijd begint om 11:00 uur.

Bericht info

Deel dit bericht

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Share on print
Print

Kies een van je opgeslagen teams

[user_favorites]