SV Urk EK Poule

Op vrijdag 11 juni gaat het EK van Start. Een evenement waar we als voetballiefhebbers reikhalzend naar uitkijken en natuurlijk de prestaties van het Nederlands Elftal onze speciale aandacht zal hebben.

Om het allemaal nog een beetje spannender te maken is er speciaal voor alle leden en vrijwilligers van SV Urk een EK Poule gemaakt waar jij je voorspellingen kunt doen van de uitslagen van de wedstrijden en de eindstanden in de poules. Deelname is gratis en voor de beste voorspellers zijn drie mooie prijzen beschikbaar.

Inschrijven en je voorspellingen doen kan door hier te klikken.

Bericht info

Deel dit bericht

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Share on print
Print

Kies een van je opgeslagen teams

[user_favorites]