SV Urk genomineerd voor Club van het Jaar

SV Urk is genomineerd om de titel ¨Club van het Jaar¨ te winnen.

Vind jij ook dat wij als club die titel verdienen, omdat onze Jeugdcommissie er voor heeft gezorgd dat onze jeugdspelers toch zoveel mogelijk konden trainen en voetballen. Of omdat een aantal betrokken leden van onze club een fantastische verloting en online bingo organiseerden waaraan ALLE leden van onze club meewerkten met een werkelijk ongekende opbrengst.

Trommel dan al je vrienden, familie en kennissen op om te stemmen op SV Urk.
Je kunt tot 24 mei 2021 op ons stemmen via: https://www.clubvanhetjaar.nl/sv-urk

Bericht info

Deel dit bericht

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Share on print
Print

Kies een van je opgeslagen teams

[user_favorites]