Hoofdsponsor SV URK

2e Hoofdsponsor SV URK

SVU-jeugd dartelt er op los

U kent wel het beeld, een koe die na een lange winterperiode stilstaan in de stal, weer vrijuit het weiland op komt. Die gedachte laat je niet los bij het idee dat onze kinderen na zeven weken weer het veld op mogen om te trainen en rossen. Vandaag was onze jeugd als primeur voor SV Urk aan de beurt om te beginnen met trainen in teamverband.

Geen anderhalve meter, geen gebondenheid aan de huiskamer, geen publiek, maar wel met de nodige disciplines bij het verzamelen, het toiletbezoek en schoonmaken van gebruikte materialen.

De weersomstandigheden waren perfect, de voorbereiding was perfect, dus het kan niet anders dan dat het resultaat wel goed moet zijn geweest.

Deel dit bericht

WhatsApp
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Print