Hoofdsponsor SV URK

2e Hoofdsponsor SV URK

SVU-vrienden Koert en Ludo en Johan ‘in gevang’

De besluiten tegen het corona-virus raken iedereen, daar zijn we inmiddels wel achter. Ingrijpend is de maatregel tegen bewoners van verzorgingstehuizen en gezinsvervangende tehuizen. Dat geldt in bijzonder ook voor onze voetbalvrienden Ludo Romkes, Johan Blom en Koert Loosman. Alle drie zijn ze opgesloten in hun woonomgeving. En hun kennende, weten we hoe erg dat kan zijn om binnen te blijven en met niemand kunnen praten. Daarom hebben wij een actie opgestart om ze massaal namens SV Urk en voetbal een kaartje te sturen, zodat ze weten dat we aan hun denken. Het adres is GVT Het Hop, Ramswelle 30, 8321 SK Urk.

Deel dit bericht

WhatsApp
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Print

Deprecated: stripos(): Passing null to parameter #1 ($haystack) of type string is deprecated in /www/svurk_729/public/wp-includes/functions.wp-scripts.php on line 133