SVU-vrienden Koert en Ludo en Johan ‘in gevang’

De besluiten tegen het corona-virus raken iedereen, daar zijn we inmiddels wel achter. Ingrijpend is de maatregel tegen bewoners van verzorgingstehuizen en gezinsvervangende tehuizen. Dat geldt in bijzonder ook voor onze voetbalvrienden Ludo Romkes, Johan Blom en Koert Loosman. Alle drie zijn ze opgesloten in hun woonomgeving. En hun kennende, weten we hoe erg dat kan zijn om binnen te blijven en met niemand kunnen praten. Daarom hebben wij een actie opgestart om ze massaal namens SV Urk en voetbal een kaartje te sturen, zodat ze weten dat we aan hun denken. Het adres is GVT Het Hop, Ramswelle 30, 8321 SK Urk.

Bericht info

Deel dit bericht

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Share on print
Print

Kies een van je opgeslagen teams

[user_favorites]