Technische staf Urk 1 ongewijzigd richting seizoen 2021-2022

De Technische Commissie van SV Urk is content te kunnen melden dat ook volgend seizoen, naast hoofdtrainer Gert Jan Karsten, assistent-trainers Henri Romkes, Albert Mark Nagel en keeperstrainer Peter de Boer de technische staf van ons eerste elftal vormen. Klaas Wakker blijft actief als teammanager. 
Vanuit de individuele gesprekken kwam eensluidend naar voren: “Het huidige seizoen is als gevolg van Covid-19 verloren en niet wat we ervan hadden gehoopt. Het wordt tijd dat we onder normale omstandigheden kunnen gaan werken en samen met overige stafleden en spelers kunnen laten zien waartoe we in staat zijn”.

Bericht info

Deel dit bericht

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Share on print
Print

Kies een van je opgeslagen teams

Geen favorieten