Hoofdsponsor SV URK

2e Hoofdsponsor SV URK

Teun de Vries bedankt voor bewezen diensten

Teun de Vries bedankt voor bewezen diensten

Zoals u wellicht weet, hebben we bij SV Urk sinds kort een nieuwe website in gebruik genomen. Maar daarvoor hebben we zeven jaar lang gebruik gemaakt van de website, die door Teun de Vries was gemaakt en ook werd onderhouden.

En neem maar aan dat geen eenvoudige klus is geweest. Het opbouwen en opstarten gaat heel veel tijd in zitten en als de website eenmaal draait, dan breken er wat rustiger tijden aan. Vanavond kreeg Teun een bosje bloemen en een cadeaubon uitgereikt namens onze prachtige club, want hij heeft het na al die jaren verdiend.

Teun zelf was aangenaam verrast: “Je denkt er wel eens aan, maar je rekent er niet op. Ik waardeer deze geste van SV Urk enorm en hieruit blijkt maar weer hoe mooi onze club is”. Teun blijft op de achtergrond beschikbaar en in voorkomend geval kunnen we een beroep op hem blijven doen.

Deel dit bericht

WhatsApp
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Print

Deprecated: stripos(): Passing null to parameter #1 ($haystack) of type string is deprecated in /www/svurk_729/public/wp-includes/functions.wp-scripts.php on line 133