Hoofdsponsor SV URK

2e Hoofdsponsor SV URK

Tijdelijk geen limonade bij rust

Beste voetballeden van SV Urk, Voorlopig wordt er geen limonade of ander drinken geschonken tijdens de rust van wedstrijden. Wij vinden het systeem wat we hadden, niet toepasselijk in deze corona-periode.

Wel kunnen jullie losse bekers ophalen om eventueel wat water te nuttigen, dit kan bij de koffiecorner en onder de tribune bij de terreinmeester.

Leiders en trainers willen jullie dit ook melden aan de gasten waar jullie tegen moeten. Wensen jullie wel anders te drinken regel dit zelf en neem het mee van huis. Alvast bedankt voor jullie medewerking.

Met vriendelijke sport groet, SV Urk

Deel dit bericht

WhatsApp
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Print

Deprecated: stripos(): Passing null to parameter #1 ($haystack) of type string is deprecated in /www/svurk_729/public/wp-includes/functions.wp-scripts.php on line 133