Hoofdsponsor SV URK

2e Hoofdsponsor SV URK

Toegestane zitplaatsen tribune extra benadrukt

De Corona-werkgroep heeft ook deze week niet stil gezeten. Zo werden er voor bezoekers extra maatregelen getroffen m.b.t. de looproute naar de tribune en het gebruik van toiletten in de nabij gelegen blauwe kleedkamerunit.

Op de tribune is nog plek voor 110 supporters en 50 leden van de BCU. Met stickers wordt aangegeven welke zitplaatsen wel en welke niet gebruikt mogen worden. Dat betekent dat u uitsluitend op die gestickerde stoeltjes plaats kan nemen, maar dat betekent ook twee lege zitplaatsen er naast, zodat de landelijk afgesproken onderlinge afstand van anderhalve meter gehandhaafd blijft.

Deel dit bericht

WhatsApp
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Print

Deprecated: stripos(): Passing null to parameter #1 ($haystack) of type string is deprecated in /www/svurk_729/public/wp-includes/functions.wp-scripts.php on line 133