Hoofdsponsor SV URK

2e Hoofdsponsor SV URK

Twee nieuwelingen in eerste selectie

De selectie van Urk 1 voor volgend seizoen is rond. Twee nieuwe namen zijn Fokke Willem Hoekstra en Danny van Veen. Beide talentvolle spelers maken de overstap van Urk O23 naar onze hoofdmacht. Routinier Maarten Dijkhuizen had in een eerder stadium al laten weten te stoppen. 
De technische commissie is content met deze prachtige selectie. We hopen van harte dat er volgend seizoen, vrij van alle huidige beperkingen, weer gewoon gevoetbald kan worden.

De volledige selectie bestaat in het seizoen 2021-2022 uit:
Bennie Dunnink, Danny van Veen, Dick Hakvoort, Fokke Willem Hoekstra, Hendrik Bakker (K), Hessel Snoek, Iede Nentjes, Jan van Slooten, Jelle de Boer, Johannes Schrijver, Klaas Bos (K), Klaas Kramer, Klaas Romkes, Lucas Nagel, Lucas Schraal, Marinus Snoek, Pieter Brands, Richard Strijker (K), Riekelt Jan Brands, Riekelt Nentjes, Ronald Wezelman, William de Boer

De selecties van de overige seniorenteams worden de komende dagen bekend gemaakt. Als speler kun je een uitnodiging van je (nieuwe) trainer tegemoet zien in de voorbereiding op volgend seizoen.

Technische Commissie Senioren

Deel dit bericht

WhatsApp
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Print

Deprecated: stripos(): Passing null to parameter #1 ($haystack) of type string is deprecated in /www/svurk_729/public/wp-includes/functions.wp-scripts.php on line 133