Hoofdsponsor SV URK

2e Hoofdsponsor SV URK

Uitgifte Voetbalplaatjesboek AH

Aanstaande vrijdag 25 oktober 2019 worden de AH-voetbalplaatjesboeken bezorgd bij de kantine van SV Urk. Van 1800 tot 2000 uur kunnen de trainers of leiders van alle teams daar de felbegeerde boeken ophalen om zaterdag uit te delen aan hun spelers. Een snellere distributie is niet denkbaar, als iedereen komt tenminste.

De plaatjesactie start maandag 28 oktober. In totaal zijn er 1086 foto´s geschoten om dit gigantische boekwerk compleet te maken. Na een periode van verzamelen zal er een ruilmiddag in de kantine worden geregeld, waarbij AH het drinken en snoep verzorgd.

Eerste exemplaar

Zaterdag 26 oktober zal net voor de wedstrijd Urk-Genemuiden door SVU-voorzitter Hellinga samen met AH-directeur Slump officieel het ´1e boek` aan Urk 1 en aan het pupillenteam worden overhandigd. Het pupillenteam is daar als line-up met vlaggetjes aanwezig.

Deel dit bericht

WhatsApp
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Print

Deprecated: stripos(): Passing null to parameter #1 ($haystack) of type string is deprecated in /www/svurk_729/public/wp-includes/functions.wp-scripts.php on line 133