Hoofdsponsor SV URK

2e Hoofdsponsor SV URK

Urk 1 oefent tegen ONS Sneek

Aanstaande donderdag 17 oktober speelt Urk 1 een oefenwedstrijd op sportpark De Vormt tegen ONS uit Sneek, aanvang 19:45 uur. Dit is mogelijk omdat de eerstvolgende competitiewedstrijd pas op 26 oktober thuis wordt gespeeld tegen de koploper van dit moment: SC Genemuiden.

ONS Sneek is de vorige werkgever van onze trainer Richard Karrenbelt. Ze spelen op dit moment een klasse hoger in de derde Divisie, maar de resultaten (met 3x gelijk en 4x verlies op de laatste plaats) zijn tegenvallend voor de Friezen.

Het verschil op papier is minimaal en daarom is het voor beide teams een ideale tegenstander om te oefenen.

Deel dit bericht

WhatsApp
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Print

Deprecated: stripos(): Passing null to parameter #1 ($haystack) of type string is deprecated in /www/svurk_729/public/wp-includes/functions.wp-scripts.php on line 133