Hoofdsponsor SV URK

2e Hoofdsponsor SV URK

URK 2 verslaat koploper

Het was een regenachtige zaterdag ochtend. Harmen dronk zijn laatste slok koffie op en maakte zich klaar om naar het sportpark te gaan. Snel belde hij Maarten-Pieter op voor een broodje carpaccio. Dit belletje bleek erg belangrijk, kwam hij later achter.

Ondanks dat de duizenden toeschouwers niet aanwezig mochten zijn, begon Urk 2 voortvarend tegen de koploper van de reserve hoofdklasse. Na 10 minuten stond het al 3-0 door 2 goals van Johan Loosman en 1 door Harm Boer. Daar kwam het geluksbroodje al naar boven. Hierna sloeg de gemakzucht in het team. d’ Olde Veste kon zich terug knokken naar 3-2.

Maar daar kwam het broodje carpaccio weer! Harm Boer maakt zijn hattrick compleet met 2 prachtige goals!

Het weer werd de tweede helft slechter en slechter. De lucht opende zich en spuugde vele liters regen over het voetbalveld. Desondanks bleef Urk 2 goed en aanvallend voetballen. Door dit aanvallende voetbal werd het soms penibel achterin. Hierdoor kon d’ Olde Veste 2 goals maken. Gelukkig was daar de invalbeurt en goal van ‘The Japanese Sensation’ Takehiro Kubo! De wedstrijd werd op slot gegooid en eindigde in 6-4. Steven was tevreden, echter zag de Puck nog veel verbeterpunten.

Urk 2 stoomt door deze overwinning door naar de 4e plek in de reserve hoofdklasse. Volgende week staat de lastige uitwedstrijd tegen Meppel op het programma. Goed weekend en graag tot ziens!

Deel dit bericht

WhatsApp
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Print

Deprecated: stripos(): Passing null to parameter #1 ($haystack) of type string is deprecated in /www/svurk_729/public/wp-includes/functions.wp-scripts.php on line 133