Hoofdsponsor SV URK

2e Hoofdsponsor SV URK

Urk 2 wint oefenwedstrijd van buurman Tollebeek

De eerste oefenwedstrijd van het nieuwe Urk 2 is een feit. Onder leiding van de gebruinde Steven Korf en assistent Piet Hakvoort werd er gewonnen van buurman Tollebeek 1 o.l.v. de befaamde Klaas-Hessel Kapitein.

Het nieuwe Urk 2 is tegenwoordig een mix van een aantal overgebleven spelers uit Urk 2, aangevuld met talentvolle spelers uit JO19-1 van vorig seizoen en een aantal doorgewinterde Urk 3’ers. Hierdoor was het even wennen voor de trainers en spelers.

Toch werd er onder warme omstandigheden een knappe pot voetbal op het veld gelegd. De Urkers vertrokken uit Tollebeek met een 0-3 overwinning in de broekzak.

Doelpuntenmakers: Klaas Korf. Wouter Hoekman en Jurian van Slooten. Ook gaat er dank uit naar Urk 1 huurling Johan Loosman, voor het opvullen van het tekort aan spelers en de geleverde assists.

Deel dit bericht

WhatsApp
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Print

Deprecated: stripos(): Passing null to parameter #1 ($haystack) of type string is deprecated in /www/svurk_729/public/wp-includes/functions.wp-scripts.php on line 133