Urk 2 wint oefenwedstrijd van buurman Tollebeek

De eerste oefenwedstrijd van het nieuwe Urk 2 is een feit. Onder leiding van de gebruinde Steven Korf en assistent Piet Hakvoort werd er gewonnen van buurman Tollebeek 1 o.l.v. de befaamde Klaas-Hessel Kapitein.

Het nieuwe Urk 2 is tegenwoordig een mix van een aantal overgebleven spelers uit Urk 2, aangevuld met talentvolle spelers uit JO19-1 van vorig seizoen en een aantal doorgewinterde Urk 3’ers. Hierdoor was het even wennen voor de trainers en spelers.

Toch werd er onder warme omstandigheden een knappe pot voetbal op het veld gelegd. De Urkers vertrokken uit Tollebeek met een 0-3 overwinning in de broekzak.

Doelpuntenmakers: Klaas Korf. Wouter Hoekman en Jurian van Slooten. Ook gaat er dank uit naar Urk 1 huurling Johan Loosman, voor het opvullen van het tekort aan spelers en de geleverde assists.

Bericht info

Deel dit bericht

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Share on print
Print

Kies een van je opgeslagen teams

[user_favorites]