Hoofdsponsor SV URK

2e Hoofdsponsor SV URK

Urk 3 wint van C.V.V.O.

Na een gezellige bruiloft van Urk 3 vedette Klaas Korf, moest Urk 3 de winstpartij van de afgelopen zaterdag doortrekken. Vandaag moest C.V.V.O. uit Lemmer het op het eigen sportpark ‘De Vormt’ opnemen tegen de de Urker sterkhouders.

Gehuld in ‘strieptboatjen’ werden de Friezen met maarliefst 5-2 verslagen. Man of the Match met een officiĆ«le hattrick: Wouter Hoekman. De overige doelpunten werden gemaakt door Maarten Pieter Bakker en Jurian van Slooten. Na afloop werden alle fans bedankt voor hun steun tijdens de wedstrijd.

Door de overwinning stoomt de Urker talentenvijver door naar de 4e plek in de ranglijst. Volgende week staat de uitwedstrijd tegen Blauw Wit ’34 op het programma.

Deel dit bericht

WhatsApp
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Print

Deprecated: stripos(): Passing null to parameter #1 ($haystack) of type string is deprecated in /www/svurk_729/public/wp-includes/functions.wp-scripts.php on line 133