Hoofdsponsor SV URK

2e Hoofdsponsor SV URK

Urk en ACV in evenwicht

De “klassieker” tussen Urk en ACV is geeindigd in een 2-2 gelijkspel. De thuisploeg was voor rust uiterst effectief in het benutten van de kansen. Lucas Schraal was twee keer trefzeker uit twee kansen die Urk kreeg. Na rust wist ACV heel snel de aansluitingstreffer te maken door Marco van der Heide. Urk had het moeilijk met de Assenaren, maar leek het laatste halfuur makkelijk door te komen, toen ACV met tien man kwam te staan. De gasten bleven echter de bovenliggende partij, en kregen ruim in blessuretijd een strafschop te nemen na een overtreding op Marco van der Heide. Arjen Hagenauw wist het buitenkansje te benutten, zodat het uiteindelijk eindigde in een 2-2 gelijke stand.

Deel dit bericht

WhatsApp
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Print