Hoofdsponsor SV URK

2e Hoofdsponsor SV URK

Urk jo10-1 wint van Go Ahead Kampen!

Eindelijk weer eens een bericht van deze toppers!

Na een moeizame tijd hebben deze jongens eindelijk weer hun plek terug veroverd en hebben ze laten zien wat ze kunnen!

Jan die met een prachtig schot de bal naar de andere kant van het veld schiet!

Om 9.45 vertrekken we toch wel wat zenuwachtig richting Kampen. Na een peptalk van de trainer beginnen we aan de warming up. Iedereen heeft er zin in! We starten de wedstrijd toch wat zwakjes en in de 1e 10 minuten staan we 1-0 achter 😒. Tijdens de time out worden de jongens nog eens extra op gepept en daarna ging het beter. Ze spelen ontzettend sterk en na een goal van Maarten staat de stand op 1-1. Het vertrouwen is terug en dat werpt z’n vruchten af. Na een prachtige goal van afstand van Eef staat de stand op 1-2 💪. Niet veel later pingelt onze Bertus er ook een prachtig doelpunt in en staan we 1-3 voor! Het prachtige verdedigingswerk van Sem en Willem mag ook niet ongenoemd blijven ze hebben gevochten als leeuwen en hebben laten zien wat ze kunnen! Maarten doet er nog een schepje bovenop en maakt er 1-4 van.. toch blijft het af en toe billen knijpen langs de lijn maar dankzij onze topkeeper Jan, die veel prachtige reddingen had bleef de schade beperkt, hij was in topvorm! Toch wisten de kamper boys er nog 2 te scoren en was de stand 3-4. Sijmen dacht dit moet nog even beter en knalt er nog even de 3-5 in 🎉. Voor onze Teunis wilde de bal er telkens net niet in, maar een goede voorzet telt ook 😉. Deze boys hebben er samen hard voor gevochten en hebben goed samen gespeeld. Het was een prachtige wedstrijd om te zien en zo konden de jongens ervaren dat voetballen zo weer leuk is!

Goed gedaan boys! Op naar volgende week 💪⚽️

Deel dit bericht

WhatsApp
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Print

Deprecated: stripos(): Passing null to parameter #1 ($haystack) of type string is deprecated in /www/svurk_729/public/wp-includes/functions.wp-scripts.php on line 133