Urk JO15-1 herpakt zich na rust

Urk Jo15-1 speelde vandaag de 2e competitie wedstrijd in Emmen tegen DZOH JO15-1. De 1e helft was wat matig, desondanks waren er vele mogelijkheden om te scoren wel aanwezig. Door slordigheidjes en met wat te onrustig voetbal ging Urk JO15-1 de rust in met een 1-2 voorsprong.
De 2e helft was het andere koek. Urk JO15-1 speelde 2 klassen beter dan de tegenstander die eigenlijk niet meer aan voetballen toekwam. Urk kon deze wedstrijd met een 1-6 overwinning mee naar huis nemen.

Goals: Jonathan Kater 2x, Marius v/d Heuvel 1x, Jan Cornelis Kramer 1x, Pieter van Slooten 1x en Hessel Ras 1x. Urk JO15-1 is na twee wedstrijden nog ongeslagen en bereikte hiermee een gedeelde 1e plaats, samen met Be Quick en Flevo Boys. Op 3 oktober spelen ze tegen Blauw Wit ’34, die nu vijfde staat.

Bericht info

Deel dit bericht

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Share on print
Print

Kies een van je opgeslagen teams

[user_favorites]