Hoofdsponsor SV URK

2e Hoofdsponsor SV URK

Urk onderuit tegen NSC Nijkerk

Een slap begin tegen NSC Nijkerk heeft er voor gezorgd dat Urk eigenlijk de gehele wedstrijd achter de feiten heeft moeten aanlopen. Twee dode spelmomenten brachten de thuisclub op een 2-0 voorsprong. Vanaf de aftrap in de tweede helft kwam Urk door Marinus Snoek op 2-1, maar vijf minuten later was de marge weer twee in het voordeel van NSC Nijkerk. Een kwartier voor tijd scoorde William de Boer de aansluiting treffer. Urk probeerde uit alle macht de gelijkmaker op het scorebord te krijgen, kreeg ook kansen daarop, maar kreeg vlak voor tijd het deksel op de neus met een vierde treffer van de gastheren. 

Deel dit bericht

WhatsApp
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Print

Deprecated: stripos(): Passing null to parameter #1 ($haystack) of type string is deprecated in /www/svurk_729/public/wp-includes/functions.wp-scripts.php on line 133