Hoofdsponsor SV URK

2e Hoofdsponsor SV URK

Urk ongeslagen koploper na overwinning

Door een 3-1 overwinning op ONS Sneek is Urk de nieuwe koploper van de Hoofdklasse B. De ploeg van Gert jan Karsten kwam in de eerste helft op een 0-1 achterstand, maar gelijk na rust, na twintig seconden spelen, stond de gelijkmaker al op het scorebord door een doelpunt van William de Boer. Twintig minuten voor tijd was Hessel Snoek degene die Urk op voorsprong zette. Vlak voor tijd maakte Lucas Schraal aan alle onzekerheid door het derde Urker doelpunt te maken.

Urk is na dertien wedstrijden nog steeds ongeslagen.

Deel dit bericht

WhatsApp
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Print

Deprecated: stripos(): Passing null to parameter #1 ($haystack) of type string is deprecated in /www/svurk_729/public/wp-includes/functions.wp-scripts.php on line 133