Urk verlengt samenwerking met assistent-trainer Albert Mark Nagel

Als bestuur en technische commissie zijn we blij te kunnen melden dat assistent-trainer Albert Mark Nagel ook volgend seizoen onderdeel is van de technische staf van Urk 1.  

Met ingang van het huidige seizoen is de technische staf uitgebreid. Voetballen in de Derde Divisie vraagt meer van zowel spelers, staf en begeleiding. Zo zijn er met inzet van o.a. Albert Mark mooie stappen voorwaarts gezet op het gebied van wedstrijd- en videoanalyse.  

Albert Mark is voornemens op termijn zijn UEFA-A diploma te behalen. Dat toont zijn ambitie en gedrevenheid. Hij is een meerwaarde binnen de technische staf en we zijn blij dat we onze samenwerking kunnen vervolgen. 

Bericht info

Deel dit bericht

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Share on print
Print

Kies een van je opgeslagen teams

Geen favorieten