Hoofdsponsor SV URK

2e Hoofdsponsor SV URK

Urk verlengt samenwerking met assistent-trainer Albert Mark Nagel

Als bestuur en technische commissie zijn we blij te kunnen melden dat assistent-trainer Albert Mark Nagel ook volgend seizoen onderdeel is van de technische staf van Urk 1.  

Met ingang van het huidige seizoen is de technische staf uitgebreid. Voetballen in de Derde Divisie vraagt meer van zowel spelers, staf en begeleiding. Zo zijn er met inzet van o.a. Albert Mark mooie stappen voorwaarts gezet op het gebied van wedstrijd- en videoanalyse.  

Albert Mark is voornemens op termijn zijn UEFA-A diploma te behalen. Dat toont zijn ambitie en gedrevenheid. Hij is een meerwaarde binnen de technische staf en we zijn blij dat we onze samenwerking kunnen vervolgen. 

Deel dit bericht

WhatsApp
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Print