Hoofdsponsor SV URK

2e Hoofdsponsor SV URK

Urk verliest van HZVV

Urk is opnieuw tegen een nederlaag aangelopen in Hoogeveen tegen HZVV. De eerste en enige kans van de gastheren in de eerste helft was ook gelijk raak. Urk was tot dan de ploeg die het spelbeeld bepaalde, zonder overigens tot grote kansen te komen. De tweede helft kwam het meeste gevaar van de thuisploeg die echter weigerde te profiteren van de ruimtes die het kreeg. Urk speelde in die fase veel te gehaast om echt gevaar te worden. Verder dan een enkele mogelijkheid kwam de ploeg van Richard Karrenbelt niet. In de slotfase kreeg Johannes Schrijver nog een rode kaart, zodat Urk de wedstrijd eindigde met tien spelers. 

Deel dit bericht

WhatsApp
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Print

Deprecated: stripos(): Passing null to parameter #1 ($haystack) of type string is deprecated in /www/svurk_729/public/wp-includes/functions.wp-scripts.php on line 133