Urk wint van vv Heerenveen

Urk heeft de oefenwedstrijd tegen vv Heerenveen met 3-0 gewonnen. De eerste helft werd er niet gescoord, en tot ver in de tweede helft bleef de 0-0 op het scorebord staan. De laatste tien minuten werd het klasseverschil door de spelers van Urk in drie doelpunten uitgedrukt.

De eerste helft ging vrij gelijk op. De jonge ploeg van Heerenveen toonde geen ontzag en probeerde met verzorgd voetbal Urk te bestrijden. De ploeg uit Friesland wist echter slechts heel sporadisch gevaarlijk te worden. Urk daarentegen kreeg een aantal hele goede kansen, maar de scherpte ontbrak om al voor rust het verschil te maken.
Na rust was het Urk wat de klok sloeg, maar stond de paal een aantal keren succes in de weg. Pas tien minuten voor tijd werd de score opengebroken door Pieter Brands. De ban was gebroken, en ook Riekelt Jan Brands en Jon Hakvoort wisten voor het eindsignaal van scheidsrechter van Dijk nog doel te treffen.

Zaterdag staat de hervatting van de kompetitie op het programma, met een thuiswedstrijd tegen Swift uit Amsterdam.

Bericht info

Deel dit bericht

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Share on print
Print

Kies een van je opgeslagen teams

[user_favorites]