Hoofdsponsor SV URK

2e Hoofdsponsor SV URK

Van papier naar digitaal

Sinds vandaag kunnen nieuwe leden zich digitaal aanmelden. Dit systeem kent vele voordelen ten opzichte van de tot nu toe geschreven formulieren, denk alleen maar aan de vele verkeerd overgenomen schrijffouten. Digitaal aanmelden kan via de website www.svurk.nl en onder de kolom ‘Ledeninfo’ treft u halverwege het blauwe balkje “aanmelden”. Aanklikken en gegevens invullen.

SV Urk is hard op weg om de digitale wereld te ontdekken en in te lijven. Met de komst van de nieuwe website is vorig jaar een eerste stap in de goede richting gezet. Intussen worden veel berichten en informaties gedeeld via app ‘Voetbal.nl’ en de e-mailadressen van de clubleden. De ledenadministratie is daar ook helemaal op ingespeeld.

Wij hopen dat het net zo eenvoudig gaat werken als dat we het nu opschrijven. Succes en welkom bij onze mooie vereniging.

Deel dit bericht

WhatsApp
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Print

Deprecated: stripos(): Passing null to parameter #1 ($haystack) of type string is deprecated in /www/svurk_729/public/wp-includes/functions.wp-scripts.php on line 133