Hoofdsponsor SV URK

2e Hoofdsponsor SV URK

Vervoer naar Sportpark Bekerwedstrijd Urk / Katwijk

Omdat het voor supporters van SV Urk niet is toegestaan om met de eigen auto naar het sportpark de Vormt af te reizen, zet SV Urk in samenwerking met Marion Reizen een drietal touringcars in om supporters van het parkeersterrein aan de haven via het gemeentehuis (tevens opstapplaats) te vervoeren naar het sportpark. Ook vanaf het parkeerterrein bij Winkelcentrum Urkerhard wordt een pendeldienst ingesteld. Supporters van buiten Urk kunnen eveneens gebruik maken van de pendelbussen. Kom dus niet met een eigen auto naar het sportpark! Bij voorkeur met de fiets of de pendeldienst!

Deel dit bericht

WhatsApp
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Print

Deprecated: stripos(): Passing null to parameter #1 ($haystack) of type string is deprecated in /www/svurk_729/public/wp-includes/functions.wp-scripts.php on line 133