Vervoer naar Sportpark Bekerwedstrijd Urk / Katwijk

Omdat het voor supporters van SV Urk niet is toegestaan om met de eigen auto naar het sportpark de Vormt af te reizen, zet SV Urk in samenwerking met Marion Reizen een drietal touringcars in om supporters van het parkeersterrein aan de haven via het gemeentehuis (tevens opstapplaats) te vervoeren naar het sportpark. Ook vanaf het parkeerterrein bij Winkelcentrum Urkerhard wordt een pendeldienst ingesteld. Supporters van buiten Urk kunnen eveneens gebruik maken van de pendelbussen. Kom dus niet met een eigen auto naar het sportpark! Bij voorkeur met de fiets of de pendeldienst!

Bericht info

Deel dit bericht

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Share on print
Print

Kies een van je opgeslagen teams

Geen favorieten