Hoofdsponsor SV URK

2e Hoofdsponsor SV URK

Visserijtoernooi 2023 strijd om Auberginiuscup

Het Visserijtoernooi voor senioren wordt dit jaar gehouden op zaterdag 26 augustus 2023 op sportpark De Vormt te Urk. 24 teams nemen hier deel aan en de wedstrijden worden gespeeld op de velden 1, 2, 3, 6, 7 en 8.

Het deelnemersveld bestaat uit Urk 3 t/m Urk 10,  IJsselmeervogels, Eemdijk, Heerenveen, Flevo Boys, Volendam, ASV Dronten, Elburg, Genemuiden, DOS Kampen en Go Ahead Kampen en anderen.

De aanvang is 10.00 uur en de finale zal rond 15.15 uur plaatsvinden. De derde helft duurt tot 21.00 uur. Vanaf 11.30 uur is Arno Mazereeuw met een visverkoopwagen aanwezig, Simone Hakvoort staat met haar zalm-foodtruck en Jannie de Jong komt met haar befaamde hamburgers. Een zanger maakt vanaf 16.00 uur de feestvreugde optimaal.

Deel dit bericht

WhatsApp
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Print

Deprecated: stripos(): Passing null to parameter #1 ($haystack) of type string is deprecated in /www/svurk_729/public/wp-includes/functions.wp-scripts.php on line 133