Hoofdsponsor SV URK

2e Hoofdsponsor SV URK

Voetbalschool voor meisjes start weer

De voetbalschool van SVU voor meisjes start aanstaande woensdagmiddag weer. Kinderen van zes tot twaalf jaar zijn van harte welkom. De jongste groep maakt spelenderwijs kennis met de voetbalsport, terwijl de oudere groep bezig gaat met meer technische vaardigheden. Voor leden van SVU is de voetbalschool gratis, andere deelnemers betalen een euro per keer. De voetbalschool start om half drie op het hoofdveld van Sportpark De Vormt en is om half vier afgelopen. Voor wie meer informatie wil: 06-22681422.

Deel dit bericht

WhatsApp
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Print

Deprecated: stripos(): Passing null to parameter #1 ($haystack) of type string is deprecated in /www/svurk_729/public/wp-includes/functions.wp-scripts.php on line 133