Hoofdsponsor SV URK

2e Hoofdsponsor SV URK

Voorverkoop Urk-Katwijk

De voorverkoop voor de bekerwedstrijd tussen Urk en Katwijk, volgende week donderdag 12 januari, is gisteravond (maandag) van start gegaan. Leden en vrijwilligers van SV Urk kunnen tot en met woensdagavond kaarten (maximaal 2 p.p.) aanschaffen in de kantine van SV Urk. Donderdag en vrijdag kunnen andere belangstellenden in het bezit komen van kaarten voor deze bekerkraker. De kantine is daarvoor geopend van 18.00 tot 20.00 uur.

Kaarten voor volwassenen kosten 10 euro, jeugd t/m 17 jaar en 65+ betaald 5 euro.
Maximaal twee kaarten per persoon. Legitimatie verplicht.

Deel dit bericht

WhatsApp
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Print

Deprecated: stripos(): Passing null to parameter #1 ($haystack) of type string is deprecated in /www/svurk_729/public/wp-includes/functions.wp-scripts.php on line 133