Voorverkoop Urk-Katwijk

De voorverkoop voor de bekerwedstrijd tussen Urk en Katwijk, volgende week donderdag 12 januari, is gisteravond (maandag) van start gegaan. Leden en vrijwilligers van SV Urk kunnen tot en met woensdagavond kaarten (maximaal 2 p.p.) aanschaffen in de kantine van SV Urk. Donderdag en vrijdag kunnen andere belangstellenden in het bezit komen van kaarten voor deze bekerkraker. De kantine is daarvoor geopend van 18.00 tot 20.00 uur.

Kaarten voor volwassenen kosten 10 euro, jeugd t/m 17 jaar en 65+ betaald 5 euro.
Maximaal twee kaarten per persoon. Legitimatie verplicht.

Bericht info

Deel dit bericht

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Share on print
Print

Kies een van je opgeslagen teams

Geen favorieten