Hoofdsponsor SV URK

2e Hoofdsponsor SV URK

William de Boer speelt 200 officiële wedstrijden voor SV Urk

Bij de thuiswedstrijd van Urk 1 tegen DETO Twenterand is uitgebreid stil gestaan bij het jubileum van William de Boer. Hij speelde twee weken terug uit bij De Dijk zijn 200e officiële wedstrijd voor Urk 1. Een mooie mijlpaal voor ‘de Pip’. In deze 200 wedstrijden kwam hij maar liefst tot 90 doelpunten.

William debuteerde in 2007 in en tegen Sneek Wit-Zwart. In zijn beginjaren kenmerkte de aanvaller zich door zijn snelheid, felheid en tomeloze inzet. De laatste jaren is daar door ervaring ook een stuk voetbalslimheid bij gekomen. Met deze kwaliteiten is William nog altijd van grote waarde voor Urk 1. Hier hopen we nog lang van te mogen genieten!

Op de foto ontvangt William een canvas met prachtige foto’s van onze supportersvereniging De Brulboei.

Deel dit bericht

WhatsApp
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Print

Deprecated: stripos(): Passing null to parameter #1 ($haystack) of type string is deprecated in /www/svurk_729/public/wp-includes/functions.wp-scripts.php on line 133