Hoofdsponsor SV URK

2e Hoofdsponsor SV URK

Ambassadors Football Camp 2020

In week 33 van 11 t/m 14 augustus (laatste week schoolvakantie) wordt het inmiddels traditionele Ambassadors Football Camp gehouden. Dit AFC is te gast bij SV Urk en vindt plaats op sportpark De Vormt tussen 10.00 en 15.00 uur.

Voetbalontwikkeling en karaktervorming zullen centraal staan en de begeleiding bestaat uit internationale en nationale coaches. Het belooft weer een prachtige week te worden met uiteraard veel plezier en aandacht voor het evangelie.

Alle kinderen krijgen ook dit jaar weer een prachtig AFC-shirt, een certificaat en een groepsfoto. Bouw Totaal uit Emmeloord is dit jaar de shirtsponsors. De kosten voor het AFC zijn 69 euro per persoon, de tweede speler uit hetzelfde gezin betaalt 59 euro en vanaf de derde speler is het gratis

Enthousiast geworden? Meld je dan voor 1 augustus aan via http://ambassadorsaanmelden.nl Voor vragen kun je terecht bij holland@ambassadorsfootball.nl.

Uiteraard verloopt alles conform de dan geldende corona-regels.

Deel dit bericht

WhatsApp
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Print