Gerrit Tol speelt 250 officiële wedstrijden voor SV Urk 1

Gerrit Tol speelt 250 officiële wedstrijden voor SV Urk 1

Afgelopen zaterdag werd stilgestaan bij het jubileum van Gerrit Tol. De technisch begaafde speler speelde uit bij SDC Putten zijn 250e officiële wedstrijd (competitie en beker) voor Urk 1. Uit handen van onze voorzitter Dick Hellinga kreeg Gerrit voorafgaand aan de derby tegen Flevoboys een bos bloemen. Daarnaast ontvangt hij van de club een aandenken in de vorm van een jubileumbeeldje. Namens supportersvereniging de Brulboei ontving Gerrit na afloop van de wedstrijd in de kantine een prachtig canvas met foto’s.

Gerrit maakte zijn debuut op 28 februari 2007 uit in Sneek. In totaal maakte hij 48 doelpunten. Afgelopen zaterdag kwam daar bijna zijn 49e bij, maar zijn schot spatte uiteen op de deklat. Gerrit is onderdeel van een echte voetbalfamilie die veel voetbaltalent herbergt. Een actief betrokken familie bij onze club. Iets dat we enorm waarderen. Als SV Urk hopen we nog lang te mogen genieten van Gerrit zijn voetbalkwaliteiten en zijn positieve inbreng als sportman en mens in de eerste selectie.

Bericht info

Deel dit bericht

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Share on print
Print

Kies een van je opgeslagen teams

[user_favorites]