Hoofdsponsor SV URK

2e Hoofdsponsor SV URK

Urk 3 en Blauw Wit ’34 delen de punten

Ons aller derde moest aantreden tegen het reserve elftal van Blauw Wit ’34 uit Leeuwarden. Een belangrijke wedstrijd om een plaats in de top 3 van de ranglijst.

Urk begon niet scherp aan de wedstrijd. Na 5 minuten voetballen stond het al 1-0. Na 20 minuten kwam het antwoord van Urk. Een splijtende pass van Firat op Wouter Hoekman, die twijfelde niet schoot de 1-1 op het scorebord. Deze stand veranderde niet in het restant van de wedstrijd.

Zodoende delen Urk en Blauw Wit de punten. Volgende week staat de verre uitwedstrijd naar het verre noorden van Nederland op het programma. Dan spelen de eeuwige talenten van Urk 3 tegen de studenten van Groen Geel.

Deel dit bericht

WhatsApp
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Print

Deprecated: stripos(): Passing null to parameter #1 ($haystack) of type string is deprecated in /www/svurk_729/public/wp-includes/functions.wp-scripts.php on line 133