Urk 3 en Blauw Wit ’34 delen de punten

Ons aller derde moest aantreden tegen het reserve elftal van Blauw Wit ’34 uit Leeuwarden. Een belangrijke wedstrijd om een plaats in de top 3 van de ranglijst.

Urk begon niet scherp aan de wedstrijd. Na 5 minuten voetballen stond het al 1-0. Na 20 minuten kwam het antwoord van Urk. Een splijtende pass van Firat op Wouter Hoekman, die twijfelde niet schoot de 1-1 op het scorebord. Deze stand veranderde niet in het restant van de wedstrijd.

Zodoende delen Urk en Blauw Wit de punten. Volgende week staat de verre uitwedstrijd naar het verre noorden van Nederland op het programma. Dan spelen de eeuwige talenten van Urk 3 tegen de studenten van Groen Geel.

Bericht info

Deel dit bericht

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Share on print
Print

Kies een van je opgeslagen teams

[user_favorites]