Hoofdsponsor SV URK

2e Hoofdsponsor SV URK

Borg bij Sleutelafgifte weer ingevoerd!!!

Vanaf zaterdag 8 februari 2020 zal het oude systeem van sleutelafgifte voor kleedkamers weer in werking treden. Dat wil zeggen dat elke trainer of leider een sleutel op moet halen onder de tribune bij de terreinmeester en hier een borg voor af moeten geven. De maatregel is bedoeld in belang van de spelers zodat zij hun persoonlijke bezittingen veilig in de kleedkamer kunnen achterlaten tijdens de wedstrijd.

Deze borg bestaat uit een pasje of sleutel van fiets of de sleutel van de auto en de afgegeven borg krijgen zij weer terug bij het inleveren van de sleutel. Wij hopen op iedereen zijn medewerking en dat iedereen de kleedkamers na gebruik ook schoon achterlaat en dat iedereen zijn eigen verantwoording hierin neemt. Bij voorbaat heel hartelijk bedankt.

Namens het team terreinmeesters

Deel dit bericht

WhatsApp
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Print

Deprecated: stripos(): Passing null to parameter #1 ($haystack) of type string is deprecated in /www/svurk_729/public/wp-includes/functions.wp-scripts.php on line 133