Hoofdsponsor SV URK

2e Hoofdsponsor SV URK

Doelpuntloos gelijkspel tegen WHC

De eerste oefenwedstrijd van 2020 van Urk is geƫindigd in een gelijkspel. In Wezep was eersteklasser WHC de tegenstander. Beide ploegen kregen een aantal mogelijkheden om te scoren, maar slaagden daarin niet. De eerste helft was Urk het grootste gedeelte de bovenliggende partij. Dat leverde een aantal goede scoringskansen op. Zo hadden schoten van Gerrit Tol en William de Boer een beter lot verdiend. Vlak voor rust kreeg ook WHC een aantal mogelijkheden, maar ook de thuisploeg kreeg de bal niet tussen de palen. Beide ploegen gebruikten de rust om een aantal wisselingen door te voeren, een ritueel dat zich halverwege de tweede helft nog eens herhaalde. WHC beet na de hervatting duidelijk meer van zich af, maar tot serieuze kansen leidde dat niet. Pas vijf minuten voor tijd kreeg Urk nog een kans in de persoon van Lucas Nagel, maar het schot van de middenvelder vloog langs de verkeerde kant van de paal. Aanstaande dinsdag speelt Urk op eigen veld een oefenwedstrijd tegen zondageersteklasser Heerenveen, voordat de kompetitie wordt hervat met een thuiswedstrijd tegen Swift.

Deel dit bericht

WhatsApp
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Print

Deprecated: stripos(): Passing null to parameter #1 ($haystack) of type string is deprecated in /www/svurk_729/public/wp-includes/functions.wp-scripts.php on line 133