Hert op De Vormt ‘te water’, ‘te land’ en … ‘te vlug’

Wild en onbesuisd sprong het jonge dier in paniek tegen het hekwerk, gestrest en wat bloed aan de bek. Dan sprong het de sloot weer in, maar zag steeds kans om aan de schuine helling weer er op het droge te klauteren.

Een attente moeder meldde dit voorval bij bestuur. Samen met de terreinbeheerder van gemeente Urk werd geprobeerd het dier uit de benarde positie te bevrijden. Door het op te drijven kon uiteindelijk het dier uit de sloot de vrije voelbalvelden opgejaagd worden en via de nooduitgang de vrije natuur in.

Bericht info

Deel dit bericht

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Share on print
Print

Kies een van je opgeslagen teams

[user_favorites]