Hoofdsponsor SV URK

2e Hoofdsponsor SV URK

SV Urk Quarantaine Quiz

De komende 3 weken organiseert de Evenementencommissie de SV Urk Quarantaine Quiz. Omdat het er niet naar uitziet dat er binnenkort weer gevoetbald mag worden, leek het ons een goed idee om, naast alle voetbaltechnische challenges, ook een uitdaging aan te bieden waarbij de voetbalkennis wordt getest. Riekelt Jan Brands (speler van Urk 1) zorgt voor de vragen.

Hoe werkt het? Iedere dag (vanaf maandag 30 maart) verschijnt er om 18 uur een nieuwe vraag op de officiƫle social media van onze club; Twitter (@SVURK), Facebook (Sportvereniging Urk) en Instagram (@sportverenigingurk). De vijf mensen die het snelst het juiste antwoord sturen via WhatsApp naar de quiztelefoon (06 458 250 75) krijgen 1 punt. De deelnemers met het meeste aantal punten aan het eind van de 3 weken krijgen een mooie prijs!

Iedereen, lid of geen lid van SV Urk, mag meedoen!!

Deel dit bericht

WhatsApp
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Print

Deprecated: stripos(): Passing null to parameter #1 ($haystack) of type string is deprecated in /www/svurk_729/public/wp-includes/functions.wp-scripts.php on line 133