Hoofdsponsor SV URK

2e Hoofdsponsor SV URK

Velden Sportpark De Vormt zijn voor iedereen gesloten

Er komen bij bestuur regelmatig berichten binnen dat er, ondanks alle corona-berichtgevingen ten spijt, toch wordt gevoetbald op de (hoofd)velden van SV Urk. De speciaal daarvoor geplaatste waarschuwingsborden worden genegeerd door deze spelers, die niet perse leden van de club hoeven te zijn, want iedereen kan die velden betreden.

Toch willen wij met klem iedereen oproepen om niet te gaan voetballen op de velden. En dat heeft nog een tweede reden, namelijk de velden 2a t/m veld 8 zijn ook extra ingezaaid! “Om maar van de nood een deugd te maken” en daarom werd door de beheerders van het sportpark optimaal gebruik gemaakt van de rust op het veld en het prachtige weer.

Zouden jullie er op toe kunnen zien dat er niet gevoetbald word op het sportpark?

Deel dit bericht

WhatsApp
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Print

Deprecated: stripos(): Passing null to parameter #1 ($haystack) of type string is deprecated in /www/svurk_729/public/wp-includes/functions.wp-scripts.php on line 133