Hoofdsponsor SV URK

2e Hoofdsponsor SV URK

Vandalen ontzien ook SV Urk niet

In de nachtelijke uren van zaterdag op zondag 28 juni hebben vandalen het gemunt gehad op sportvereniging Urk. Twee afvalcontainers werden in brand gestoken en de plaatselijke brandweer moest er aan te pas komen om te voorkomen dat de kantine vlam zou vatten. “In tijden dat het financieel wat minder gaat met de vereniging, kunnen we dit schadegeval er nog wel bij hebben”, zo hebben de daders vermoedelijk gedacht.

Door alert optreden kon erger worden voorkomen en bleef het (voorlopig) bij twee verloren afvalcontainers. Mogelijk is er nog meer schade op andere locaties toegebracht, maar dat dat zal in later stadium blijken.

Deel dit bericht

WhatsApp
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Print

Deprecated: stripos(): Passing null to parameter #1 ($haystack) of type string is deprecated in /www/svurk_729/public/wp-includes/functions.wp-scripts.php on line 133