Vandalen ontzien ook SV Urk niet

In de nachtelijke uren van zaterdag op zondag 28 juni hebben vandalen het gemunt gehad op sportvereniging Urk. Twee afvalcontainers werden in brand gestoken en de plaatselijke brandweer moest er aan te pas komen om te voorkomen dat de kantine vlam zou vatten. “In tijden dat het financieel wat minder gaat met de vereniging, kunnen we dit schadegeval er nog wel bij hebben”, zo hebben de daders vermoedelijk gedacht.

Door alert optreden kon erger worden voorkomen en bleef het (voorlopig) bij twee verloren afvalcontainers. Mogelijk is er nog meer schade op andere locaties toegebracht, maar dat dat zal in later stadium blijken.

Bericht info

Deel dit bericht

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Share on print
Print

Kies een van je opgeslagen teams

[user_favorites]